secuda-sec

SECUDA SEC 200 Güvenlik Kapı Üst Arama Dedektörü

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Teknik Özellikler

Açıklama

Dünyanın en ileri dijital algılama teknolojisi kullanılan SECUDA metal algılama dedektörü, insan vücudu üzerinde bulunan metal ve alaşım parçacıklarını algılamak için kullanılır. Oldukça güvenlidir, kullanım alanları çok çeşitli olup geniş bir algılama aralığı ve üstün girişim-karşıtı özellikleri ile de oldukça hassastır 24 saat boyunca bilgi alarak çalışabilir ve aynı anda hem sesli hem de ışıklı alarm verebilir. Kalitesi, etkisi ve teknik özellikleri dünya standartlarına göre günceldir. Denetim Noktası ile dijital metal algılama dedektörünün hassasiyeti ayarlanabilir.

İncelemeler

Hiç bir görüş yok.


Ilk yorum yazan siz olun “SECUDA SEC 200 Güvenlik Kapı Üst Arama Dedektörü”

En düşük hacimdeki hatta bir ataç kadar ufak nesneler algılanıp, yerleri tespit edilebilir. Kullanıcı , bozuk para,anahtar, kemer tokaları, vs. gibi nesnelerin yanlış alarm vermesini engellemek için hassasiyet ayarı yapılabilir. Fabrikalar, madenler, bankalar, lüks evler, vs. gibi pahalı metal nesnelerin kolayca kaybolabileceği mekanlarda; ayrıca hava alanları, Alışveriş merkezleri, gümrükler, hapishaneler, fuar salonları gibi tehlikeli metal nesnelerin yasak olduğu yerlerde de kullanılmaya uygundur.
6  ortak üst-üste binen algılama bölgesine ayrılması, metal nesnelerin yerlerine göre hassas bir şekilde yerlerinin belirlenmesi.
Her bir algılama alanı 100 hassasiyetindedir. 0-99 aralığında manuel olarak ta ayarlanabilir. Ultra-büyük LED/LCD ekran ve akustik-optik alarmı aynı anda kullanır. Girişim-karşıtı özellikleri, dijital, analog ve sağ-sol dengeli teknolojinin kullanılması ile oldukça geliştirilmiştir. İki ya da daha fazla dedektör aynı anda çalışabilir, İki dedektör arasındaki asgari mesafe 40cm dir. Yolcu akışını ve otomatik alarmın kaç kere çaldığını hesaplayabilir.
SECUDA Dedektör, sadece yetkili kişiler tarafından kullanılabilen bir setup şifresi ile korunmaktadır.  Kurmak veya kaldırmak için sadece 10 dakika gerekir. Makine ile beraber İngilizce ve Türkçe işletim kılavuzu da tedarik edilmektedir.  Hassas metal algılama teknolojili SECUDA dedektör kullanmak kalp atışlarına, Hamile bayanlara, manyetik yazılımlara, bantlara ve video bantlarına zararlı değildir.
Teknik Özellikleri
Karşıladığı kriterler: ulusal standart << GB 15210.
Algılama işlevi: Çeşitli durumların gereksinimlerini karşılamak için 100 derece açılı hassasiyet
Geçiş yüzdesi: 60 üstünde aynı anda/ dakika
Elektrik kaynağı: 220v veya 110V AC, 50/60 Hz
Güç: <=30W.
Çalışma Ortamı: -20~+ 45derece, <=95%RH
Ebatları (mm): 2000x 700 (genişlik) x 500 (derinlik)
Ağırlık: Yaklaşık 92kg.