logo

ADALET KART PROJESİ

Kategoriler:
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı işbirliği ile hayata geçirilen AdaletKart, merkez ve taşra teşkilatındaki personellerin gereksinimlerini karşılayan, görsel ve teknolojik güvenlik önlemlerini barındıran personele özgü tasarlanmış ön ödemeli kimlik kartıdır. Hologram, UV Baskı ile gizli metin, kart sahibinin resmi, Microtext gibi görsel güvenlik özellikleri, temassız çip, manyetik şerit gibi içinde barındırdığı bir çok teknik özellikler sayesinde kaliteli, dayanıklı ve güvenlikli akıllı kimlik kartıdır.

AdaletKart sahip olduğu güvenlik özellikleri ve tasarımı sayesinde kişiye özeldir ve taklit edilemez. AdaletKart Kurumsal Kimlik Kartı, Personel Kartlı Geçiş Sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Ödeme Sistemleri gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulan teknolojik özellikleri tek kartta bulundurmaktadır. AdaletKart bir kimlik kartının yanı sıra entegre edilen ön ödemeli sistemi ile personelleri nakit taşıma ve para üstü bekleme işlemlerinden kurtarmaktadır. AdaletKart’a kredi yüklemesi yapılarak karta entegre edilmiş anlaşmalı akaryakıt, yiyecek içecek ve bir çok mağazanın indirimlerinden yararlanılmaktadır.

Personel kimlik kartı ve aile kartı olmak üzere iki çeşit kimlik kartı bulunmaktadır. Personel yakınları ailekart ile personele sağlanan indirim ve kampanyalardan aynı koşullarda yararlanmaktadır. AdaletKart’ın tasarım aşamasından yazılım, donanım, baskı ve sistem kurulumuna kadar tüm işlemler Turuncu Holding A.Ş. ve iştirakleri tarafından yapılmaktadır.

İncelemeler

Hiç bir görüş yok.


Ilk yorum yazan siz olun “ADALET KART PROJESİ”